Espol Panel Hakkında

KURUMSAL

 

 

 

Biz Kimiz?

Espol Panel ve Poliüretan Levha İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, üç genç girişimci tarafından 2004 yılında İstanbul İkitelli ’de kurulmuştur.

Yüksek iş performansımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, firmamız kısa bir sürede sektörümüzde önemli başarılar elde etmiş ve ulusal düzeyde tanınan kurumsal firmalar tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

İşletmemiz bugün ortalama aylık 10.000 m² ' den fazla poliüretan izolasyon levha, cam takviyeli polyester üretimiyle alanındaki öncü kuruluşlardan biridir. 2000 m2 lik kapalı alana sahip fabrikamızda hizmetlerimizin çeşitliliği ve kalitesi artmaktadır.  Üstün izolasyon sağlaması, düşük su emiciliği, hafif ve uygulama alanlarında dayanıklı olması ve çabuk monte edilebilme özelliği saglayan Poliüretan İzolasyon Levha yanında, Cam Takviyeli Polyester Levha ve Frigorifik Karoser panel üretimimiz de gün geçtikçe artmaktadır.

Firmamız; Espol Panel ve Poliüretan Levha İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurucu ortaklar olan; Eyüp Öztütüncü, Müslüm Gören ve Sadi Savaş tarafından yönetilmektedir.

 

 

Misyonumuz

Her geçen gün artarak devam edecek hizmet kalitemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet gereksinimlerini karşılayabileceği bir tedarikçi firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir tedarikçi Şirket olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Web Tasarım Sapka.org   ©