Ticari, Hafif Ticari ve Panelvan Araçlarda İzolasyon Uygulaması

Panelvan İzolasyonu

 

 

Panelvan Araç İzolasyonu

Nakliye, satış, güvenlik gibi gereksinimler ile van tipi araçların kasalarında izolasyon kaplama ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.
Espol Panel olarak ticari, hafif ticari ve panelvan tipindeki araç kasalarında ihtiyaca yönelik izolasyon uygulaması yapmaktayız. Kendi üretimimiz olan yüksek kaliteli izolasyon malzemeleri ve yüksek kaliteli işçilik ile araçlarda her türlü izolasyon uygulamasını başarı ile gerçekleştirmekteyiz.   
 
Araçlardaki izolasyon uygulaması araçların Kullanım alanına göre gerekli mevzuata ve kalite standartarına uygun şekilde tasarlanarak işleme alınmaktadır.  
 
 
 

 Araç İzolasyonu için Ne Gerekiyorsa Espol Panel 'de
 

Gıda Ürünleri Satış ve Nakliyesi Yapan Araçlar

Başta et ve süt ürünleri olmak üzere her türlü gıda ürününün sorunsuz nakliyesi, seyyar satış ve sergilenmesi amacıyla izolasyonlu araç kasa tasarım ve üretimi yapmaktayız. 

Sanal Siparişlerin Hızlı Teslimatı için İzolasyon Tasarlanan Araçlar

Farklı tipteki ürünlerin hızlı teslimatını kolaylaştıracak şekilde özel depolama alanlarına sahip izolasyonlu kasaları ile sanal sipariş teslim araçlarını tasarlayarak üretmekteyiz. 

Donuk Ürün Nakliyesi için İzolasyon Tasarlanan Araçlar

Özellikle uzun yol ve gniş dağıtım ağında çalışacak donuk ürün taşıyan araçların izolasyonlu kasa tasarım ve üretimlerini yapmaktayız. 

Canlı Hayvan Nakliyesi için İzolasyon Tasarlanan Araçlar

Belediye ve özel kurumlar tarafından talep edilen, veteriner ve hayvan barınakları için izolasyonlu araç kasası üretimi yapmaktayız. 

Cenaze Nakilleri için İzolasyonlu Araçlar 

Cenaze taşımaya uygun olacak şekilde iç dizaynı ve ısı izolasyonu için tasarladığımız kasaları ile cenaze nakil araçları üretmekteyiz.

 

Panelvan İzolasyonu

Panelvan İzolasyonu

Panelvan İzolasyonu

Panelvan iç İzolasyonu

Panelvan iç İzolasyonu

Web Tasarım Sapka.org   ©