Hızlı Tüketim Ürünleri için Sevkiyat Araçları

Espol Panel ve Poliüretan Levha      13 Aralık 2022 Salı      1559

Perakende satış kanalı olarak internet üzerinden satış son yıllarda hızla büyüme göstermiştir.

Online ' daki yeni satış kanallarının tüketiciler tarafından da hızla benimsenmesi ise, daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen işletmelerin çeşitli arayışlara girmesine sebep olmuştur.

Hızlı ve sorunsuz teslimat garantisi veren yeni satış kanallarının dağıtım işlemleri için standart özelliklerdeki sevkiyat araçları yeterli olmamaktadır.

Özel tasarlanmış taşıt ihtiyaçları özellikle hızlı tüketim ürünleri, donuk gıda ürünleri ve hazır yemek gibi çeşitlerde ön plana çıkmaktadır.

Hafif ticari araçlardaki mevcut donanım, bu ve benzeri ürünlerin sevkiyatını sağlamakta yetersiz kalmaktadır.

Sevkiyat araçlarında belirli ısı / nem aralığı, aynı zamanda uygun istif ve depolama ekipmanının sağlanması için özellikle hafif ticari araçlarda dönüşüm işlemi yapılabilmektedir. Araçların hem işe uygun hale getirilmesi ve hem de trafikte seyrinde yasal olarak sorun olmamalıdır.

Doğru malzeme seçimi ve araç içi fonksiyonel tasarımın yanı sıra prosedürlere uygun bir çalışma yapılması da gerekmektedir.

 

Espol Panel olarak firmamız, yüzlerce araç dönüşümünde deneyimli, malzeme, tasarım ve işçilik konusunda bilgili, prosedürlere hakim şekilde araç dönüşüm uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Paylaş Paylaş
Yeni Eklenen Yazılar

İzolasyonlu Araç Kullanım Alanları

  Soğuk ya da sıcak izolasyonlu nakliye araçları pek çok alanda kullanılmaktadır.  Özellikle gıda ürünleri ve ilaç gib...

Catering Firmaları için Nakliye Aracı Nasıl Olmalı

  Çoğunlukla işyerlerindeki kalabalık gruplar için günlük olarak hazırlanan yemeklerin tazeliğini koruyarak teslim edil...

Panelvan Araçlarda İzolasyon Yapımı

  Her marka ve model için panelvan araçlarda izolasyon işlemi yapabilmekteyiz. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda a...

Araçlar için Polyester Kasa İmalatı

  Yalıtım bakımından güçlü bir malzeme olan polyester ile ticari araçlarda kasa üretimi yapılabilmektedir.   Espol pa...

Web Tasarım Sapka.org   ©